Prekių grąžinimas

Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, patvirtintomis LR Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 738.

Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė ar pažeista pakuotė, prašome nedelsiant apie tai informuoti el. paštu info@venatores.lt pridedant netinkamą prekės kokybę ar pažeistą pakuotę įrodančias nuotraukas. Grąžinamos prekės netinkama kokybė turi būti nulemta gamintojo ir nesusijusi su gavėjo veiksmais (pavyzdžiui, netyčiniu prekės sugadinimu).  Mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keitimas ir grąžinimas vyksta pardavėjo lėšomis.

Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjas apmoka visas su prekės grąžinimu susijusias transportavimo išlaidas. 

Knygos nėra keičiamos ar grąžinimos.

 Grąžinant prekes, būtina:

-        pirmiausia apie grąžinimą informuokite el. paštu info@venatores.lt nurodydami užsakymo numerį ir norimas grąžinti prekes.

-        prekę galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jos gavimo datos.

-        grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

-        prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

-        prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

-        grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

 Siekiant užtikrinti sklandų prekių grąžinimą, rekomenduojame prekes siųsti registruotu paštu arba kurjeriu. Pinigai per 14 darbo dienų nuo prekės grąžinimo datos grąžinami į nurodytą banko sąskaitą.   Jeigu norite įsigytą gaminį pakeisti kitu, tuomet grąžinkite gaminį ir įsigykite norimą iš naujo arba, jei yra galimybės, Marijampolės mieste iš anksto susitarus – galimas prekių pakeitimas.

 Grąžinamas prekes siųskite adresu:

MB Venatores, Alytaus g. 22, LT-68265 Marijampolė